Як Дніпропетровська область переходить на «зелену» енергетику

«Зелена» енергетика стає все популярнішою у Дніпропетровській області. Про це Відкритий дізнався із повідомлення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

На сьогодні у Дніпропетровській області працюють вже 186 котелень на альтернативному паливі. Найбільша їх кількість знаходиться у Кам’янському, там їх 27. У Марганці – 15, у Криворізькому районі – 16, у Криничанському – 14, а у Петропавлівському – 10.

Півтори сотні котелень із загальної кількості обігрівають житлові будинки, школи, дитсадки, лікарні та амбулаторії. У Марганці альтернативним паливом обігріваються всі соціальні об’єкти міста. Також понад 30 теплових пунктів опалюють промислові підприємства області.

Три найпотужніші котельні знаходяться у Дніпрі, вони опалюють лікарні №4 та №9, а також медичний комплекс на вулиці Космічній.

З початку поточного року у Дніпропетровській області відкрили дев’ять нових альтернативних котелень. Загалом, такі теплові станції працюють на пелетах, відходах птахівництва та інших альтернативних джерелах енергії, що є дешевші за традиційні газ, вугілля або електроенергію.

Як Дніпропетровська область переходить на «зелену» енергетику - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області запрацювала котельня на відходах птахівництва.

Теги: