Як громадський транспорт Дніпра виходить з локдауну

Локдаун закінчився – кількість маршруток почала збільшуватися. Громадський транспорт Дніпра виходить з січневого карантину.

Як змінився пасажиропотік за останній місяць, чи будуть нововведення в напрямках та чи очікувати дніпрянам збільшення ціни на проїзд розповів у пресцентрі Відкритого спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

У період з 8 по 24 січня пасажиропотік у Дніпрі зменшився на 40%, а кількість транспорту всього на 10-15%, — повідомляють у департаменті транспорту міськради. За деякими напрямками було знижено і класність маршрутних таксі – замість великих автобусів виходили середні.

Відсьогодні на вулицях міста їздитимуть 950 одиниць рухомого складу. Це на 10% більше, ніж під час локдауну. Спеціалісти додають, що планово ця кількість збільшуватиметься, і на початку лютого працюватиме близько 1000-1020 транспортних засобів.

Іван Васючков також зазначив, що у департаменті аналізували кількість пасажирів до та під час локдауну. Продовжують це робити і зараз. За результатами моніторингу на деякі маршрути чекатимуть скорочення або навпаки збільшення кількості транспортних засобів.

«Кожного дня обирається якийсь напрямок, наприклад, ж/м Перемога або ж/м Західний. Туди виходять наші спеціалісти та дивляться, яка ситуація з громадським транспортом. Особливо на проміжних зупинках. Тому що через обмеження по кількості пасажирів в салонах транспортних засобів, на початку карантину в нас були проблеми з вивезенням саме з проміжних зупинок. Зараз ми постійно це моніторимо та додаємо, у випадках необхідності, рухомий склад», — пояснює спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

Як громадський транспорт Дніпра виходить з локдауну - рис. 1

Про збільшення ціни на проїзд поки що говорити зарано. До березня сума залишиться незмінною. Однак, дніпрянам варто розуміти, що ймовірність збільшення вартості проїзду досить велика.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Украина вернется к адаптивному карантину, — Степанов | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,