Як громадський транспорт Дніпра виходить з локдауну

Локдаун закінчився – кількість маршруток почала збільшуватися. Громадський транспорт Дніпра виходить з січневого карантину.

Як змінився пасажиропотік за останній місяць, чи будуть нововведення в напрямках та чи очікувати дніпрянам збільшення ціни на проїзд розповів у пресцентрі Відкритого спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

У період з 8 по 24 січня пасажиропотік у Дніпрі зменшився на 40%, а кількість транспорту всього на 10-15%, – повідомляють у департаменті транспорту міськради. За деякими напрямками було знижено і класність маршрутних таксі – замість великих автобусів виходили середні.

Відсьогодні на вулицях міста їздитимуть 950 одиниць рухомого складу. Це на 10% більше, ніж під час локдауну. Спеціалісти додають, що планово ця кількість збільшуватиметься, і на початку лютого працюватиме близько 1000-1020 транспортних засобів.

Іван Васючков також зазначив, що у департаменті аналізували кількість пасажирів до та під час локдауну. Продовжують це робити і зараз. За результатами моніторингу на деякі маршрути чекатимуть скорочення або навпаки збільшення кількості транспортних засобів.

«Кожного дня обирається якийсь напрямок, наприклад, ж/м Перемога або ж/м Західний. Туди виходять наші спеціалісти та дивляться, яка ситуація з громадським транспортом. Особливо на проміжних зупинках. Тому що через обмеження по кількості пасажирів в салонах транспортних засобів, на початку карантину в нас були проблеми з вивезенням саме з проміжних зупинок. Зараз ми постійно це моніторимо та додаємо, у випадках необхідності, рухомий склад», – пояснює спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

IMG 6772

Про збільшення ціни на проїзд поки що говорити зарано. До березня сума залишиться незмінною. Однак, дніпрянам варто розуміти, що ймовірність збільшення вартості проїзду досить велика.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Украина вернется к адаптивному карантину, — Степанов | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,