Дніпровський ринок нерухомості після локдауну: чи варто купувати житло

Локдаун став причиною гальмування розвитку багатьох сфер. Зачепив він і дніпровський ринок нерухомості. Сьогодні експерти радять відкласти покупку житла до літа.

Якими будуть ціни на квартири найближчим часом і чи варто в них інвестувати розповіли в пресцентрі Відкритого експертка Національної асоціації брокерів Катерина Корнет та спеціалістка ринку нерухомості Маріанна Нерода.

Дніпровський ринок нерухомості загальмував, однак продовжує працювати. Спеціалісти кажуть, що коронакриза суттєво не вплинула на його роботу. Звинувачувати локдаун 2021 року взагалі не варто. Експерти з нерухомості зазначають, що сучасна тиша на ринку – типова післяноворічна ситуація.

«Люди хочуть встигнути все до Нового року. Купівлю та продаж житла це теж стосується. Тож у січні завжди на ринку нерухомості все завмирає», — каже Маріанна Нерода.

Дніпровський ринок нерухомості після локдауну: чи варто купувати житло - рис. 1

Ситуація на сьогодні така: попит на квартири досі високий, а от з пропозицією все гірше. Дніпряни поки бояться продавати житло і вичікують більш сприятливого часу. Що стосується новобудов, то цього року в експлуатацію мають здати аж 26, однак покупці все ж таки надають перевагу вторинному ринку.

Ціни на житло за прогнозами не збільшуватимуться. Зменшення теж очікувати поки що не варто.

«Ринок дуже мінливий. І залишаться ціни стабільними або ні – ми не знаємо. Усе залежить від якості, розмірів, місця розташування та інших усім відомих критеріїв», — пояснює Катерина Корнет.

Дніпровський ринок нерухомості після локдауну: чи варто купувати житло - рис. 2

Головне питання, яке хвилює дніпрян — наскільки сьогодні вдалий час для купівлі житла. Експертки радять: «Якщо ви робите покупку з метою інвестиції, то в принципі, це досить влучний момент. Та я б зауважила, що інвесторам варто придбати житло в готовому вигляді, яке не потребує ремонту. Якщо ж ви хочете придбати квартиру для себе, то краще зачекати до кінця весни-літа. Є шанс, що ціни трішки опустяться»

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Церковные свечи и сотни литров антисептика: что закупают для чиновников Днепра | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,