Як купити або продати землю і не потрапити на шахраїв, — розказав дніпровський адвокат

В Україні з 1 липня запустили ринок землі. Як купити або продати ділянку й не потрапити на шахраїв в інтерв’ю Відкритому розказав дніпровський адвокат Станіслав Ліфлянчик.

Як купити або продати землю і не потрапити на шахраїв, - розказав дніпровський адвокат - рис. 1

З 1 липня 2021 року, в Україні запустили ринок землі, тепер українці можуть продавати свої паї. За перший день роботи ринку будо укладено більше 30 договорів.

«Сьогодні з нерухомістю, до якої я відношу і земельні ділянки, велика проблема. Шахраїв дуже багато. Якщо ви продаєте, ви більше захищені, бо отримаєте кошти і що буде з новим власником вам, в принципі, все одно. Коли ситуація навпаки і ви хочете купити землю, можете витративши кошти, ділянку не отримати. Або після оформлення угоди, у вас її можуть витребувати, оскільки особа, що її продавала взагалі не мала права її відчужувати. Щоб не потрапити в таку халепу, варто перед складанням договорів перевірити не лише ділянку в реєстрах, а ще й ту особу, яка її продає. Звісно, звичайній людині складно провести таке собі розслідування, тому я раджу звертатись до фахівців:  перевірених ріелторів або юристів», — розказав Станіслав Ліфлянчик.

Також говорили про те, як формується вартість земельних ділянок та які тонкощі при купівлі/продажу варто знати.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ветеран з Дніпра у суді домагається надання групи інвалідності безстроково.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,