Як не збожеволіти під час пандемії: поради дніпровської психологині

Сьогодні стан постійної тривоги та стресу знайомий кожному. Одна з причин – пандемія коронавірусу. Як не збожеволіти в карантинних умовах та припинити відчувати страх захворіти розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська психологиня Юлія Гуртова.

Піклуючись про своє фізичне здоров’я у період пандемії коронавірусу, важливо стільки ж уваги приділяти здоров’ю психічному. Умови карантину та страх захворіти впливають на появу постійного стресу та тривоги. Як наслідок – депресія. Психологи радять фільтрувати інформацію. Якщо ви відчуваєте сильні переживання від перегляду новин про нові зараження – краще відсторонити себе від цього.

Не варто відмовлятися від спілкування через страх захворіти. Соціум – це запорука нашого стабільного психічного стану. Як і свіже повітря, йога та заняття улюбленою справою.

Тим, хто працює вдома в онлайн-режимі, необхідно запровадити звичку фіксувати початок і кінець дня прогулянкою на свіжому повітрі. Таким чином, мозок отримує сигнал, що робота розпочалася або завершилася.

«Взагалі, наше психічне здоров’я залежить від стану фізичного. Режим сну, здорове харчування, фізичні вправи – якщо все це є у вашому житті, то стан стресу, тривоги і тим паче депресії вам не страшний», — коментує психологиня Юлія Гуртова.

Як не збожеволіти під час пандемії: поради дніпровської психологині - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У курильщиков больше шансов заразиться COVID-19, – медики Днепра | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,