Як обрати Виш у Дніпрі, якщо дистанційна освіта стане реальністю? | Відкритий

Як обрати Виш у Дніпрі, якщо дистанційна освіта стане реальністю?

Як обрати Виш у Дніпрі та по всій країні, якщо дистанційна освіта стане реальністю. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів професор кафедри інноваційного менеджменту, доктор економічних наук,  проректор з міжнародної діяльності університету імені Альфреда Нобеля Володимир Момот.

На початку липня Володимир Момот приймав участь у всеукраїнському круглому столі “Узагальнення досвіду роботи у дистанційному режимі: аналіз​ здобутків та пасток, спроба математичного моделювання, моніторинг думки студентів”.

«Для мене дистанційне навчання теж було викликом, однак ми вже мали досвід такого викладання на відміну від інших. Тому університет імені Альфреда Нобеля перейшов на онлайн-викладання вже на другий день карантину. Один день пішов на закупівлю необхідну техніки і забезпечення професорів – математиків  якісними камерами та графічними планшетами для зручності при виведенні формул (аналог дошки). Наші викладачі проведели близько 2800 онлайн-лекцій і 4200 практичних занять (14821 окремих Zoom-конференцій)», – розповідає Володимир Момот.

Також говорили про інсайти, кризи, кластеризацію проблем, пов’язаних з переходом до дистанційної формі викладання та про те, що педагогам тепер потрібно завойовувати увагу студентів.

«Перейшовши в онлайн ми змушені конкурувати з високоякісним освітнім контентом, доступним в мережі (особливо якщо студенти володіють мовами). Спілкування через дистанційні платформи грає з нами поганий жарт – відмічено, що при затримці відповіді починаючи з 1,5 секунди, викривлення зв’язку і т.д., людина підсвідомо починає сприймати співрозмовника, як негативно налаштованого проти нього. Тому викладачі мають бути добре технічно забезпечені, харизматичні та бути завжди на зв’язку. Це не завжди легко», – говорить Володимир Момот.

Зараз абітурієнти обирають куди саме вступати і Володимир Момот надав поради на що варто звертати увагу, з погляду на те, що дистанційна або комбінована форма навчання може стати нашою реальністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Як отримати інклюзивне навчання для своєї дитини у Дніпрі?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,