Book Space-2020 у Дніпрі: де дивитись трансляцію | Відкритий

Book Space-2020 у Дніпрі: де дивитись трансляцію

Організатори визначились з темою онлайн-марафону міжнародного книжкового фестивалю Book Space-2020 у Дніпрі – «Майбутнє: (анти)утопії», розробили програму та оголосили де відбудеться трансляція. Про це в інтерв`ю Відкритому розказала арт-директорка Вікторія Наріжна.

Цьогоріч всі фестивалі переходять в онлайн. 3-й Книжковий фестиваль BookSpace теж вперше відбудеться в незвичному форматі.

«Онлайн формат кникового фестивалю для нас виклик! Так багато про інновації та майбутнє не говорять на жодному іншому літфестивалі України. Ми визначили тему фестивалю «Майбутнє: (анти)утопії». Вона якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося під час пандемії та для опису тих наслідків, які ще попереду. В онлайн програмі фестивалю лекції, дискусії, огляди книжкових новинок, розмови з видавцями та авторами для дорослих та дітей», – розповідає Вікторія Наріжна.

4 та 5 липня організатори запрошують всіх приєднуватись до трансляції онлайн-марафону BookSpace з 12:00 до 20:00 на Youtube та Facebook. Під час ефіру аудиторія зможе ставити питання у коментарях.

У дискусіях марафону будуть підніматись наступні теми:

– поняття утопій та антиутопій;

– стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією;

– криза влади та чоловічий світ під час викликів;

– світова бідність: чи можливо її здолати;

– майбутнє мистецької сфери після кризи;

– онлайн-школа: враження та можливості;

– батьківське вигорання;

– реформи у культурній сфері;

– як створювати меми: воркшоп від телебачення Торонто;

– карантин – не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу;

– підлітки, гаджети та технічне майбутнє та інше.

Також з Вікторією Наріжною говорили про можливості для іновацій в літературі та про фестивальний конкурс “Книжка майбутнього”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Днепровский фестиваль Book Space в этом году пройдет в режиме онлайн

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,