Як та куди повідомити про завищені ціни на хліб та продукти на Дніпропетровщині  

Підвищення цін на хліб під час війни – є неприпустимим. Моніторингом вартості продуктів та лікарських засобів в Дніпропетровській області займається ГУ Держпродспоживслужби. Тож, якщо ви зафіксували такий факт – повідомте про це невідкладно. 

Про це Відкритому розповів заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Юрій Кіслейко.  

Юрій Кіслейко

Юрій Кіслейко

Під час війни Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та його територіальні органи продовжують виконувати свої функції та обов’язки. Зокрема, щоденно проводиться моніторинг цін на лікарські засоби та продукти харчування в області, контроль якості продуктів, формування та передача гуманітарних вантажів до інших областей України, контроль за санітарно-епідеміологічною ситуацією у Дніпропетровській області.

Держпродспоживслужба повідомляє, що у Дніпропетровській області налагоджено логістику на багатьох підприємствах, що покращило ситуацію з асортиментом товару, а також надало змогу зменшити ціни на бакалійну групу товарів, хлібобулочні вироби, деяку молочну та м’ясну продукцію, а також на пальне.

«Звертаємо увагу, що у часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти є неприпустимим. Ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, що були встановлені станом на 23.02.2022. Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області просить громадян повідомляти про випадки завищення цін на продукти харчування. Це питання знаходиться на особистому контролі начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Василя Приходька», – закликав заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Юрій Кіслейко.

Повідомляти про випадки завищення цін на продукти харчування можна:

  • за допомогою електронної пошти: [email protected];
  • електронного звернення: https://cutt.ly/CAmbXD7;
  • також ви можете звертатись до територіальних органів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, контакти яких можна знайти на сайті https://dp.dpss.gov.ua/.

У зверненні необхідно чітко зазначити найменування та адресу магазину й назву населеного пункту.

Детальніше дивіться далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Все для комфорта горожан: в Днепре коммунальщики проводят весеннюю уборку улиц.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , , , , , , ,