Засіяли 100% полів, а бізнес наздоганяє довоєнні показники: яка ситуація у Нікопольському районі

У Нікопольському районі все стабільно і тихо. Аграрії завершили посівну і готуються до жнив. Працює бізнес. Майже всі школярі пішли на канікули.

Про це під час брифінгу в обласній військовій адміністрації розповів голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко, повідомляє Відкритий.

«Ситуація на Нікопольщині стабільна. В сусідньому Криворізькому районі бувають артилерійські обстріли. На щастя, на нашій території не ведуться бойові дії», – зазначив Євген Євтушенко.

Євген Євтушенко

Євген Євтушенко

Голова району додав, що значно покращилася продовольча ситуація. Добре налагоджена логістика. Є необхідний асортимент продуктів і побутові товари.

Повертається до роботи бізнес, зокрема, і великий. Причому до обсягів та планів, які були до війни.

«Район тримається на двох китах. Це сільське господарство та велика промисловість. Аграрії вже засіяли свої поля на 100%. Вчасно отримали сходи. Більше того, де це було можливо, додатково обробили землю. Нині починають готуватися до збору першого врожаю. Запасаються добривами», – наголосив Євген Євтушенко.

Район прийняв майже 9,3 тис переселенців. Основну частину прихистив Нікополь. Більшість людей приїхали з Херсонської області. Є переселенці з Луганщини й Донеччини. А ще Запорізької області. Людям пропонують вакансії.

Більшість школярів Нікопольського району вже на канікулах. Тільки в Червоногригорівській громаді декілька шкіл днями завершать навчальний рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Пресофіцерка військової частини Нацгвардії з Дніпра — про журналістику в умовах воєнного часу.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про важливі події у Дніпрі.

Теги: , , , ,

Підпишись на Відкритий: