Як трансформувати бізнес на війні – менторка з Днiпра Катерина Дорошевська

Українська підприємниця з Дніпра Катерина Дорошевська разом із командою ентузіастів створили некомерційний освітній проєкт «UA business.global». Він допомагає українському малому бізнесу виходити на міжнародний ринок як із товарами, так і з послугами.

Про це Відкритому розповіла українська підприємниця та авторка волонтерського проєкту на підтримку українського бізнесу в умовах війни Катерина Дорошевська. 

Катерина Дорошевська

Катерина Дорошевська

Довідка: Катерина Дорошевська – підприємниця із Дніпра. До війни вона просувала українські бренди, організовувала івенти, займалася PR та медіа-супроводом підприємців, розробляла та реалізовувала стратегії особистого бренду, розвивала спільноту дівчат-підприємниць.

Фото із соціальних мереж

Фото із соціальних мереж

Фото із соціальних мереж

Фото із соціальних мереж

Коли почалася війна, бізнес-леді, маючи всі можливості та вміння, не поїхала з України та почала будувати кар’єру за кордоном, а залишилася тут, у Дніпрі. Катерина Дорошевська за рекордно короткі терміни зібрала всю необхідну інформацію та топових експертів в сфері бізнесу й разом із командою ентузіастів створили некомерційний освітній проєкт «UA business.global», який трансформує малий український бізнес в умовах війни. Таким чином Катерина бореться за країну на своєму – підприємницькому фронті.

«Війна перевернула все з ніг на голову. Бізнеси багатьох моїх клієнтів зруйновані чи заморожені на невизначений термін. Одні міркують, як трансформувати їх в умовах військової економіки. Інші дивляться міжнародні ринки. Хтось уже шукає клієнтів за кордоном, лишаючись в Україні. Решта – переїжджають та перевозять бізнес на безпечні території.  Моя місія була і залишається – розвивати підприємництво. Навіть за умов війни. Тим більше за цих умов. Ми маємо працювати, щоб вижити! Але тепер шок і жах обріс нерозумінням, як саме нам працювати. Так і з’явився безкоштовний освітній проект UA business.global», – розповіла Катерина Дорошевська.

Фото із соціальних мереж

Фото із соціальних мереж

Мета «UA business.global», за словами авторки проєкту, у складний для країни час надати освітню та менторську підтримку українським підприємцям, які планують експорт товарів та послуг на міжнародні ринки. Також проєкт буде корисним усім, хто планує повний релокейт (переїзд працівника компанії з одного місця на інше) свого бізнесу. Фокус проєкту – на малому бізнесі.

«Це 20 безплатних онлайн-зустрічей за участю експертів та досвідчених підприємців з усього світу, які готові відкрито ділитися реальним практичним досвідом. Теми лекцій різні: огляд можливостей для бізнесу з нуля з мінімальним бюджетом (Молдова, Польща, Німеччина, Португалія, Австрія, Прибалтика, США). Як досліджувати ринок та адаптувати продукт під обрану країну, знайти міжнародних клієнтів, канали продажу послуг (платформи LinkedIn, Upwork, Instagram та інші), канали збуту товарів (дистрибуція, Shopify, Etsy, Amazon, b2c експорт). Як юридично оформити роботу з міжнародними клієнтами,  проводити розрахунки з міжнародними клієнтами, адаптувати бізнес в умовах віддаленої роботи», – пояснила менторка проєкту.

До проєкту «UA business.global» вже приєдналося понад 900 підприємців з усієї України. Всі, кому цікава тема міжнародного підприємництва можуть приєднатися до спільноти тут, щоб не пропустити корисні безкоштовні лекції.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре автостанция «Левый берег» возобновила свою работу.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,