Як у Києві пройшов марш Добровольців (ФОТОРЕПОРТАЖ) – Відкритий

Як у Києві пройшов марш Добровольців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 14 березня, у Києві відбувся марш Дорбровольців. Про це Відкритий повідомляє з місця події.

З самого ранку на Михайлівській площі у центрі столиці почали збиратися учасники маршу. На ходу прийшло декілька тисяч військових, волонтерів, небайдужих киян та гостей столиці.

З імпровізованої сцени співали Христина Панасюк, Сергій Василюк – лідер гурту “Тінь сонця”. Також виступив Герой України Ігор Гордійчук, позивний “Сумрак”.

“Наша боротьба триває. Завдяки жертовності добровольців, звільнена велика частина Донбасу. Україна понад усе – це головне, що зараз має об’єднати наш народ. І тоді перемога точно буде за нами”, – сказав Герой України Ігор Гордійчук.

Від Михайлівського собору колона рушила по вулиці Грушевського в сторону вулиці Банкової та розтяглася на кілометри.

Як повідомляє наш кореспондент, на Банковій перед Офісом президента України мирна хода зупинилась та були озвучені вимоги до керівництва країни. Люди вимагають не нехтувати інтересами України, не підписувати ніяких докуметів з терористами, а також висловлюють недовіру президенту Зеленському. “Зелю геть!”, “Ні капітуляції!” – такі гасла тисячі людей скандували під вікнами Зеленського.

Не обійшлося без інцентеднтів. Чоловіка, який намагався перелізти через браму до двору Офіса президента України, затримала поліція. Чоловіка вивели за межі Банкової. При цьому силовики поводилися не агресивно та покликали медиків, щоб оглянули схвильованого протестувальника.

Акція тривала декілька годин. До її учасників з представників влади ніхто не вийшов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги:

Оцените этот материал: