Як ветерани АТО/ООС розпочинають соціальні проєкти

Життя після війни є. Це доводить ветеран АТО Олександр Буйволюк, який розпочав соціальний проєкт для своїх побратимів та родин загиблих.  Чим допомагають та займаються ветерани, говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Війна анкладає свій страшний відбиток на кожного, хто там був. Життя після участі у військових діях змінюється кардинально. Проте, є ті, хто не здається та починає втілювати свої мрії в життя.

Як ветерани АТО/ООС розпочинають соціальні проєкти - рис. 1

«Я за освітою агроном. І починаючи з 90-х років займався насінництвом. Понад 20-ть років життя присвятив саме цьому напрямку. І коли був на війні, думав про те, що по поверненню продовжу цю справу,» — розповідає ветеран АТО Олександр Буйволюк. 

Проєкт з насінням та овочами почався з волонтерства. Олександр звернувся до своїх партнерів та колишніх конкурентів з проханням надати йому надлишки розсади та насіння. Логістику взяв на себе та почав, разом з побратимами розвозити усе родинам загиблих і ветеранам АТО.

«В умовах карантину, дуже багато людей залишилися без роботи та замкненими в оселях. Польові роботи — це така собі терапія, а також можливість прогодувати родину. Звісно, це не миттєвий прибуток, до того ж ризикований, але це можливість почати свою справу і елементарно вижити в складних умовах,» — говорить ветеран. 

Крім розсади та насіння, Олександр Буйволюк розповідав, як правильно вирощувати рослини, та які добрива використовувати. Адже, кожна справа потребує комплексного підходу.

«Всього за всеняний період було розвезено насіння, добрив та розсади більш, ніж на 3 мільйони гривень. Зупинятися ми не збираємося. Тому рухаємося далі і чекаємо врожай,» — сказав Олександр. 

Проєкт охопив декілька областей України. Серед яких Київщина, Житомирщина та Дніпропетровщина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готовьте кошельки: что будет с ценами на продукты в Днепре

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

 

 

Теги: ,