Як жінкам і дітям, постраждалим від насильства в сім’ї, допомагають у притулку Дніпра

У жінок, які потерпають від домашнього насильства, є майбутнє. Вони можуть звернутися до Шелтеру, де зможуть отримати кваліфіковану допомогогу від спеціалістів. Про це у пресцентрі Відкритого розповіли директорка Центру ресоціалізації матері і дитини «Нова Я» Людмила Коломоєць та випускниця Шелтеру Світлана Гнойова.

За словами Людмили Коломоєць, притулок для жінок Шелтор відкрили три роки тому 22 жовтня. За час існування притулку курс реабілітації пройшли 64 жінки та 104 дитини:

«Притулок сам по собі неефективний, адже не буде результату, якщо жінку взяти і просто перенести в інші умови. Успіх у подвійній дії, тому Шелтер та центр реабілітації знаходиться окремо».

Коломоєць наголосила, що будь-яка жінка з 9:00 до 17:00 може прийти до центру та проконсультуватися з юристом чи психологом. Крім того, у центрі діагностику та реабілітацію також можуть пройти діти.

Випускниця Шелтеру Світлана Гнойова зазначила, що перший крок по звільненню від домашнього насильства вона зробила завдяки власній маленькій доньці:

«Абсолютно ні про що не жалкую. Чи намагався знайти мене чоловік? Так, намагався. Це було дуже важко — вистояти перед його напором. Це було по декілька сотень дзвінків на день».

Теги: