Якою буде погода у Дніпрі наступного тижня

Мешканців Дніпра впродовж цього тижня тішитиме ясна та сонячна погода. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Український Гідрометцентр.

У понеділок, 12-го серпня, на території Дніпра прогнозується ясна погода, без опадів. Температура повітря вночі буде близько 18 градусів вище нуля, а вдень підвищиться до 32. Вітер південно-східний, 3-8 метрів на секунду.

У вівторок, 13-го серпня, синоптики обіцяють теплу сонячну погоду. Температура повітря вночі становитиме 18 градусів тепла, а вдень знову сягне позначки 30 градусів. Вітер південний, 3-8 метрів на секунду.

У середу, 14-го серпня, у Дніпрі буде ясна погода. Температура повітря вночі коливатиметься від 16 до 18 градусів вище нуля, а вдень буде близько 29 градусів. Вітер південно-східний, 3-8 метрів на секунду.

У четвер, 15-го серпня, очікується здебільшого ясна погода. Температура повітря вночі становитиме 16 градусів із позначкою «плюс», а вдень підвищиться до 26 градусів вище нуля. Вітер східний, 3-8 метрів на секунду.

У п’ятницю, 16-го серпня, прогнозується сонячна та ясна погода. Температура повітря вночі буде коливатися від 14 до 16 градусів тепла, а вдень сягне 29 градусів. Вітер південний, 3-8 метрів на секунду.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи зміниться погода у Дніпрі.

Теги: