З держбюджету за три роки профінансували 148 кінофільмів

До кінця цього року загальна кількість підтриманих державою нових кінофільмів становитиме 148. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Кабінету міністрів України.

«Кількість кінострічок, відзнятих за три роки в Україні за підтримки урядових програм відродження національного кінематографа, до кінця року сягне 148», — цитує Володимира Гройсмана прес-служба уряду.

На думку прем’єр-міністра, відродження кіно стало одним з найбільш успішних напрямків культурної політики чинного уряду – разом з ініціативами «Малі міста – великі враження» та проєктами відродження історичних пам’яток.

За його словами, кошти, спрямовані на реалізацію проєктів у межах вказаних ініціатив, це не лише урядова підтримка – через бюджетні субвенції та Державний фонд регіонального розвитку, а й доходи регіонів, що забезпечені в рамках децентралізації.

Також зазначається, що цьогоріч «Малі міста – великі враження» — це 74 проєкти на 41,3 мільйона гривень. Відновлення історичних об’єктів — це 638 проєктів на понад 1 мільярдів гривень.

Крім того, глава уряду додав, що окрема увага приділяється завершенню Меморіалу жертв Голодомору, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні та Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр.

«Питання національної пам’яті має важливе значення. Це основа нашої держави і нашого народу», – переконаний Гройсман.

zjomki 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що власники «євроблях» отримають відстрочку штрафів.

Теги: