З Днем Народження, рідна: у Дніпрі відбувся «Марш волі» | Відкритий

З Днем Народження, рідна: у Дніпрі відбувся «Марш волі»

Сьогодні у Дніпрі відзначили День Народження України особливим способом — за допомогою «Маршу волі». Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні, 24-го серпня, у Дніпрі містяни вирішили відзначити свято Незалежності України ходою під назвою «Марш волі». Відомо, що ініціаторами цього заходу стали волонтери, представники громадських організацій та ветерани АТО.

На захід зібралася сила-силенна людей різного віку та переконань. Усі учасники патріотичної ходи під супровід військового оркестру Оперативного командування «СХІД» сформували величезну колону, якою пройшли від скверу Героїв через увесь центр міста до найвищого в Україні флагштоку. Учасники виконали молитву за Україну, а також вшанували хвилиною мовчання загиблих на Сході.  Усіх присутніх супроводжували співробітники швидкої медичної допомоги, поліціянти та рятувальники.

Сьогодні на «Марш волі» зібралося дуже багато людей.

Українці вшанували пам’ять загиблих на Сході нашої країни.

Настрій у всіх був різним: у когось піднесений та усміхнений,  у декого — навпаки пригнічений. Багатьом було що сказати та про що згадати, саме тому вони раділи цій урочистій ході.

«Сьогодні таке велике свято Незалежності. Ми вирішили підтримати це свято, тому що захищали територіальну цілісність нашої неньки-України ще з березня 2014-го року. (…) Коли я повернувся додому, то довго відновлювався. Перший час спав просто на підлозі. (…) Зараз у моєму серці таке велике натхнення, тому що буду йти разом з усіма. Сьогодні я зустрів тут дуже багато своїх побратимів», —  поділився відчуттями боєць 25-ї бригади В’ячеслав.

«Чому я тут? Бо там, де нації немає — там не може бути культури. Для того, щоб вийти з національної кризи, українці повинні знову стати нацією. Згуртуватися навколо найкращих генетичних українців. А національна культура розпочинається з рідної мови», — зазначив Віктор Володимирович.

Слід зазначити, що такі ж акції відбулися сьогодні не тільки у Дніпрі, але й в інших українських містах, таких як: Київ, Харків, Одеса та Львів. Таким чином, українці від заходу до сходу об’єдналися разом, щоб привітати країну з Днем Народження.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як виглядав Акт проголошення незалежності України.

Теги:

Оцените этот материал: