У Дніпрі на честь Дня Незалежності України відбудеться «Марш Волі»

Про те, як планує відзначити День Незалежності України «Всеукраїнська ініціатива ветеранів АТО та волонтерів», у пресцентрі Відкритого розповіли голова громадської організації  «Пліч-о-пліч-назавжди» Оксана Чалова, представник громадської організації «Рух за суспільну справедливість» та ветеран АТО Станіслав Жулковський, керівник ГО Міська організація інвалідів та воїнів АТО «Захисники Дніпрі» Ігор Вольвач, прессекретарка полку Дніпро-1, волонтерка Катерина Леонова.

«24-го серпня у Дніпрі пройде Марш Волі, який є ініціативою ветеранів АТО, волонтерів та громадських організацій міста та області. Ідея «Маршу Волі» полягає в тому, щоб максимально зібрати всіх людей, які хочуть відзначити День Незалежності України. Подібні заходи як альтернатива параду на День Незалежності, який було скасовано, також пройдуть у Києві, Харкові, Львові та Одесі. «Марш Волі» не має жодного стосунку до політичних сил та представників», —  розказала Катерина Леонова.

У Дніпрі на честь Дня Незалежності України відбудеться «Марш Волі» - рис. 1

За словами керівника ГО «Міська організація інвалідів та воїнів АТО «Захисники Дніпра», «Марш Волі» розпочнеться о 10:00 на Алеї Героїв біля ОДА, далі о 10:10 планується вступне слово, Молитва за Україну, хвилина мовчання за загиблими. Далі о 10:30 колона «Маршу Волі» вирушить у бік прапору біля  Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького.  Прибуття колони до прапора та виконання Славня планується о 12:00. Пізніше усі охочі зможуть підтримати 43 батальйони біля музею АТО і взяти участь у святковому концерті.

Голова громадської організації  «Пліч-о-пліч-назавжди» окремо запросила родини загиблих, а також всіх небайдужих українців, які можуть прийти та продемонструвати свою проукраїнську позицію, підтримавши захисників та волонтерів України.

 

«Ми віддамо пам’ять і шану тим хлопцям, яки загинули за нашу незалежність. Завдяки їм цей день відбувається, завдяки їм існує наша Україна», — додала Оксана Чалова.

Раніше ми розповідали, що Дніпро є лідером за венеричними захворюваннями.

Теги: