За що українські автолюбителі цінують зимову гуму Rosava: головні особливості та переваги вітчизняних шин

Компанія «Росава» вважається найбільшим популярним українським виробником шинної продукції, який був заснований в 1972 році. Зимова гума нашого бренду здобула високу популярність серед вітчизняних автомобілістів, адже шини є міцними, витривалими та довговічними. Вартість покришок радує своєю економністю, тому купити гуму на своє авто можна за досить скромного бюджету.

real 8ce9e128 bab6 4a4a 9b74 fdd0706d07e6

Замовити зимові покришки українського бренду ви можете в інтернет-магазині «ТаєрШоп». У каталозі на сайті tireshop.ua/shini/zimnie/rosava представлений широкий асортимент гуми, яка має чудові технічні та експлуатаційні характеристики. Завдяки прямій співпраці з виробником та лояльній ціновій політиці магазин пропонує оригінальні зимові покришки Rosava за максимально привабливими цінами з оперативною доставкою в будь-які міста України. У каталозі «ТаєрШоп» представлені шиповані та нешиповані шини різних типорозмірів, що дає змогу кожному автолюбителю підібрати відповідну гуму для своєї машини.

Особливості виробництва та переваги зимових покришок

Під час розробки шин для холодного періоду року фахівці українського заводу «Росава» надають особливої уваги комфорту та безпеці пересування по різним типам дорожніх покриттів. Інженери ретельно обдумують найменші деталі дизайну протектора, а сучасні комп’ютерні технології дають змогу максимально точно моделювати конструктивні частини кожної моделі шин. Це дає такі переваги:

    • Головною особливістю зимової гуми українського бренду є адаптація до різних кліматичних та погодних умов. У складі гумових сумішей присутні морозостійкі присадки, завдяки яким шини залишаються еластичними і не тверднуть навіть за низької мінусової температури. Це сприяє якісному зчепленню з дорожнім полотном, покритим снігом або крижаною кіркою. Проте покришки Rosava все ж розраховані на порівняно «теплу» європейську зиму.
    • Розгалужена схема поздовжніх та поперечних дренажних каналів швидко відводить воду та сніжну «кашку» з плями контакту, сприяючи стабільно високому зчепленню з трасою.
    • Зимова гума Rosava має грамотне розташування ламелей в протекторній частині. Ці елементи представлені неглибокими прорізами у компаунді в формі хвиль або зигзагів. Під час розгону, гальмування та маневрування автомобілю відбувається розкриття цих ламелей, що розширює робочу зону шини, підвищує керованість транспортного засобу та стійкість на слизьких або засніжених поверхнях.
    • Для підвищення прохідності зимових шин компанія «Росава» створює рельєфні малюнки протектору зі збільшеною кількістю шашок. Плечові блоки добре адаптуються до різних нерівностей дороги, що забезпечує м’який та тихий хід.

real 6a695145 9577 40b6 a21d e2facab9ed8a

Завдяки усім цим перевагам гума «Росава» вважається кращим варіантом для експлуатації авто в умовах українських зим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Детские подгузники: выручалочка для родителей и гарантия спокойного сна.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,