«Заміна маленьких спринтерів на великі автобуси — це нерентабельно та неможливо», — Михайло Тонконогий

Голова профспілки автоперевізників Михайло Тонконогий вважає, що заміна маленьких спринтерів на великі автобуси — це нерентабельно і неможливо. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку Тонконогого у Facebook.

За словами голови профспілки, міська рада не врахувала цілий ряд витрат, необхідних для функціонування маршрутних таксі. Зокрема, маршруткам необхідна гума (у середньому два рази на рік по 21 000 гривень на спринтер і понад 30 000 — на великий автобус), мийка (у середньому по 150 гривень за одну, а їх в осінньо-зимовий період в місяці від двох до п’яти, а в літній — у півтора раза більше), запчастини для ремонту і заміни, заправка кондиціонерів, оплата слюсарям, ремонтникам, механікам, а також всьому адміністративному персоналу підприємств, які кожен день працюють на «фронті паперової тяганини» і матеріально-технічного забезпечення діяльності підприємства.

На думку Михайла Тонконого, інвестор зможе окупити витрати на закупівлю нових автобусів лише через десять років. І то, у кращому випадку, якщо автобус не потрапить у ДТП, не згорить, або з ним не станеться ще щось непередбачуване.

Також Тонконогий поскаржився, що, на відміну від електротранспорту, автотранспортні підприємства — не дотаційні, тобто міськрада їм фінансово не допомагає, і вони самі повинні триматися «на плаву».

tonkonogij

Нагадаємо, раніше ми писали, що з 1-го жовтня у міській раді Дніпра обіцяють почати «ліквідацію» маломірних маршруток.

Теги: