«Замочимо всіх»: рятувальники Дніпра влаштували для містян водні процедури | Відкритий

«Замочимо всіх»: рятувальники Дніпра влаштували для містян водні процедури

У Дніпрі вигадали оригінальний спосіб боротьби зі спекою, яка останнім часом не залишає місто. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Сьогодні, 27 липня, у Дніпрі на Фестивальному причалі рятувальники за допомогою брандспойтів влаштували справжню «поливану суботу». Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) увімкнули брандспойти та величезними струменями води поливали всіх перехожих. Холодний душ від рятівників містяни сприйняли «на ура».

«Сьогодні служба порятунку провела акцію, на якій намагалася охолодити мешканців міста, втомлених від спеки. Ми залучили до цієї події дві пожежно-рятувальні машини першої та девʼятнадцятої державної рятувальної частини міста Дніпра», — розповіла речниця ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Дарʼя Гречищева.

Дарʼя Гречищева

Така акція відбувається щороку, вперше її організували у 2017. Ідея проведення заходу виникла спонтанно, коли хтось написав вогнеборцям, чи можуть вони охолодити громадян, і з того часу це стало доброю традицією. У минулому році такий захід відбувався тричі.

Рятувальники відзначили, що таким чином мешканці Дніпра хоч трохи можуть освіжитися в спеку, а також згадати про безпеку та її значення у житті.

«Якщо буде спека, то ми завжди готові провести ще таку акцію цього року, ми ж служба порятунку, яка завжди поруч», — додала Гречищева.

Автомобіль пожежно-рятувальної служби

Діти та дорослі, велосипедисти та пішоходи, оператори телеканалів та журналісти — хто тільки не потрапив під прохолодний та освіжаючий «душ».

Рятувальники за допомогою пожежних рукавів поливали містян.

Захід відвідало багато людей

Найбільше раділи діти

«Ура, воду увімкнули!»

Від спеки рятує вода

Настрій на висоті

Літо — маленьке життя

Мокрим був не лише одяг, але й волосся

Обливанню раділи й дорослі

Сховатися від води не вийде

Вода була необхідна в таку спеку

Багато дівчат пішли з цього заходу мокрими

Захід відбувся на Фестивальному причалі

У кінці акції рятувальники запалили димові завіси синьо-жовтого кольору

Співробітниці служби порятунку

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі каякери підтримали дітей з аутизмом.

Теги:

Оцените этот материал: