Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ

Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського. Про це Відкритий дізнався з опублікованого звіту.

Вечеря на $1900, екскурсія до Білого дому, листи, дзвінки, зустрічі — лобісти Зеленського та «Слуги Народу» відзвітували про виконані роботи у Вашингтоні у квітні-травні 2019. Контракт був офіційно закритий 21-го травня 2019, робота за ним — виконана, послуги — оплачені.

За даними видання, угода з реєстраційним номером 6661 підписана 3 квітня 2019 року. У додатках А і В зазначені сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC і «Володимир Зеленський — Слуга народу, за посередництва Маркуса Коена».  Таким чином, лобісти працювали на майбутнього президента України у Вашингтоні в цей період.

Загалом за звітом лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC за свої послуги отримала гонорар $60 000 та відшкодування витрат у сумі $9 731,80.

Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ - рис. 1

Пункт 3 угоди свідчить: Маркус Коен має законні повноваження діяти від імені Володимира Зеленського та «Слуги Народу». 21-го травня 2019 контракт офіційно був закритий. Ось список консультантів, які були залучені до цього контракту:

Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ - рис. 2

Витримка з подання Signal Group Consulting, LLC до Мін’юсту США

Від 3 квітня лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним Департаментом, мозковими центрами тощо. Предметом листів та дзвінків були домовленості про зустрічі. З деякими особистостями, такими як Конкресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів, зокрема, для надання «додаткової інформації про візит Зеленського і представників його партії».

Signal Group контактувала з медіаорганізаціями CNN і Washington Post, але повідомлень про інтерв’ю немає. Припускають, що Вашингтон відвідувала делегація представників Володимира Зеленського.

Судячи з активностей, українська делегація прибула до Вашингтона 16 квітня або днем ​​раніше, тоді були проведені зустріч з представниками структур, серед яких: Інститут Катона, Державний департамент, CSIS, Центр Карнегі, офіс конгресмена Брендона Бойла, колишній сенатор Норм Колман та Рада з національної безпеки.

Також повідомляється про «зустрічі / екскурсії» в Білому Домі 17 квітня.  У додатку про витрати лобісти звітують про вечерю в одному з вашингтонських ресторанів на суму $1 912,90  та витрати на таксі та лімузин.

Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ - рис. 3

На даний момент робота компанії на Володимира Зеленського завершилася, а інформацію про неї у звіті подано до Мін’юсту США. Про це повідомив виконавчий віцепрезидент компанії Signal Group Consulting Джон Проктер.

«У фірми немає додаткової інформації», — цитують відповідь на електронний лист виконавчого віцепрезидент компанії Signal Group Consulting Проктера Джона.

Після першої появи інформації щодо американських лобістів у квітні команда Зеленского заперечила будь-які контакти з ними.

«Команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника до США. У нас немає контракту з компанією «Сигнал Груп», — йшлося у повідомленні. Наразі ані Зеленський, ані його Офіс не коментують звіт американської компанії.

Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ - рис. 4

Нагадаємо, раніше ми писали, що Андрій Богдан звільнився з посади: інформація у ЗМІ суперечлива

Теги: