Зеленський підтримав зелені номера для електромобілів

Сьогодні, 6-го серпня, Президент України підписав закон, який передбачає появу зелених номерів для електромобілів. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби ВРУ.

Голова держави Володимир Зеленський підписав закон №10405, який передбачає введення зелених номерів для електромобілів, а також спеціальних знаків, які позначатимуть місця для паркування таких авто. Відомо, що закон набере чинності з 1-го січня 2020 року.

У разі порушення закону власник автомобіля повинен буде сплатити штраф у розмірі 340-510 гривень за паркування у місці, відведеному для електрокарів, або створення перешкод для таких автівок. Однією із головних проблем розвитку електромобільності є не облаштування спеціальних місць, а саме відсутність відповідних знаків. Дуже часто місця для паркування електромобілів займають власники авто, яким не потрібні зарядні пристрої.

Слід нагадати, що Верховна Рада України підтримала цей закон ще 11 липня. Під час засідання парламенту за нього проголосували 233 народних обранців.

Зеленський підтримав зелені номера для електромобілів - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі почнуть штрафувати власників «євроблях» та конфіскувати авто.

Теги: