Серпневі санкції: у Дніпрі почнуть штрафувати власників «євроблях» та конфіскувати авто

Вже у серпні власників автомобілів з іноземними номерами почнуть штрафувати, а також будуть конфіскувати автівки у разі не виконання відповідного закону. Про це Відкритий дізнався із повідомлення Державної фіскальної служби України.

Вже з 22-го серпня у Дніпрі, як і в інших містах України, почнуть застосовувати штрафні санкції до водіїв автівок з іноземними номерами. Відтепер, якщо їх власники перевищать термін доставлення транспортних засобів до 20-30 діб після встановленої дати, вони повинні будуть сплатити штраф у розмірі 85 000 гривень. У разі, коли водій не виконає цього вчасно, штраф може зрости до 170 000 гривень, або автомобіль буде конфісковано.

Крім того, законом передбачено відповідальність за передачу «євробляхи» іншим особам, а також за її використання у комерційних цілях. У такому разі порушнику доведеться сплатити штраф на суму 34 000 гривень, що дорівнює двом тисячам неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Слід нагадати, що Верховна Рада України відстрочила штрафи для водіїв автомобілів з іноземними номерами до 22 серпня 2019-го року. Відповідний закон був прийнятий у травні цього року.

Серпневі санкції: у Дніпрі почнуть штрафувати власників «євроблях» та конфіскувати авто - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що «круті хлопці» з Дніпра потрапили під особистий контроль керівника Нацполіції.

Теги: