Зеленський скасував парад, щоб виплатити військовим по дві тисячі гривень

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про виплату грошової премії військовослужбовцям Збройних Сил України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. Про це Відкритий дізнався на сторінці Міністра у Facebook.

«Військовослужбовці, зокрема строкової служби, і курсанти отримають по одній тисячі гривень. Військовослужбовці, які у 2019 році залучалися до виконання завдань у складі підрозділів Об’єднаних сил, і ті, хто зараз захищає територіальну цілісність держави на Сході — по дві тисячі гривень», — зазначив Полторак.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вирішив не проводити військовий парад на День незалежності, а замість цього влаштувати у Києві Ходу гідності.

Зеленський заявив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24-го серпня, перенаправляють на виплати премій військовим.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на черговому засіданні Кабміну доручив міністерству фінансів і міністерству оборони забезпечити фінансування параду на День незалежності.

Парубій висловився про скасування Зеленським параду на День Незалежності й закликав вийти на Хрещатик в День Незалежності та вшанувати захисників України.

Член організаційного комітету параду до Дня Незалежності «Марш захисників» Андрій Медведько розкрив деталі проведення заходу.

original

Теги: