Зеленського попросили зробити долар національною валютою України

Українці звернулися до Володимира Зеленського з проханням зробити долар національною валютою нашої держави. Про це Відкритий дізнався на сайті офіційного інтернет-представництва голови держави.

На офіційному порталі електронних звернень до президента України Володимира Зеленського була зареєстрована петиція з проханням провести грошову реформу, а саме: замінити національну валюту України. При цьому автор петиції наголошує, що після цього необхідно буде провести певні перерахунки.

«У зв’язку із нестабільністю національної валюти України, просимо вас провести грошову реформу, замінивши національну валюту України на більш стабільну — долар США з перерахунком цін, тарифів, заробітної плати, стипендій, пенсій, коштів на рахунках підприємств, установ та організацій, а також внесків громадян», — вказано у зверненні.

Петиція була оприлюднена 7-го серпня 2019 року. Якщо її підтримають 25 000 громадян, тоді  її повинен буде розглянути президент України Володимир Зеленський та надати відповідь її авторові.

Зеленського попросили зробити долар національною валютою України - рис. 1

Слід нагадати, що раніше українці вже створювали петиції з проханням зробити заробітну плату для вчителів у чотири тисячі доларів США. Петиція була зареєстрована 25 квітня 2019-го року. Наразі вона зібрала 11 051 голос із 25 000 необхідних. До кінця збору підписів залишилося усього 11 днів.

Однак, доки автор петиції очікує на відповідь, у команді Президента України сказали, що не зможуть виконати відповідного прохання. Тоді Сергій Бабак наголосив, що зараз немає можливості настільки підвищити заробітну плату вчителям, яких в Україні налічується близько 440 000 осіб.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дві петиції про звільнення Богдана зібрали понад 25 000 голосів.

Теги: