Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР

Сьогодні в медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась пресс-конференція щодо перемоги жіночої збірної України з хокею у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР.


Представниці жіночої збірної України з хокею — Тетяна Ткаченко та Дар’я Цимиренко — розповіли, чого досягли українські дівчата збірної з усіх міст України, в яких є формування жіночих команд.

Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР - рис. 1

«За 25 років це перша сформована українська жіноча збірна. Ми взяла участь у кваліфікації. Ще тиждень тому ми були в ПАР, де здобули перемогу в чотирьох матчах з усіх можливих в рамках відбору на чемпіонат світу в Дивізіоні ІІВ.», — каже Тетяна Ткаченко.

Також дівчина додає, що розвиток жіночого хокею набирає обертів. 5 років тому почали формуватися команди в Києві та Дніпрі, потім приєднався Харків, Кременчук. На сьогоднішній день у Дніпрі вже 2 хокейні жіночі команди. І кількість дівчат, які захоплються цим видом спорту, неухильно збільшується. У 2016 році був затверджений перший чемпіонат із хокею серед жінок, в якому гравці команди «Королеви Дніпра» здобули перемогу та стали першими в історії чемпіонами. За чотири роки плідної праці сформувалася хокейна збірна і дівчата представили Україну на міжнародній арені.

Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР - рис. 2

Дар’я Цимиренко — одна з найперспективніших молодих хокеїсток в Україні. На Чемпіонаті світу дівчина набрала 4 очки: забила 2 шайби та зробила 2 гольові передачі. Сама хокеїстка коментує, що завжди є куди рости. В планах у п’ятнадцятирічної дівчини робота за кордоном та участь в Олімпійських іграх.
До труднощів, з якими команда зіткнулась на Чемпіонаті Світу в ПАР, Дар’я відносить акліматизацію. Висока температура, головний біль завадили їй взяти участь в останньому матчі чемпіонату.

Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у кваліфікації Чемпіонату світу в ПАР - рис. 3

«Хотілось бути поряд із командою, але хвороба завадила. Проте я вважаю, що наша збірна виконала своє завдання», — каже Дар’я Цимиренко.

У підготовці до Чемпіонату світу дивізіону ІІВ, який пройде наступного року, наша збірна зустрінеться з шістьма країнами-суперниками — це Хорватія, Нова Зеландія, Китай, Ісландія, Туреччина та Румунія.


Нагадаємо, що раніше повідомляли про те, що швидкісний біг на ковзанах отримав статус олімпійського виду спорту.

Теги: , ,