Спортсмени Дніпра виступають за відкриття спортзалів та майданчиків | Відкритий

Спортсмени Дніпра виступають за відкриття спортзалів та майданчиків

Про спортивні зали на карантині говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з тренарами та спортсменами Дніпра. 

Влада оголосила про пом’якшення карантинних обмежень. Анонсували відкриття ринків, магазинів, та ресторанів, які працюватимуть на виніс.  Проте, що стосується спортивних залів та майданчиків ніхто нічого не говорить.

“Ми готові вийти на мітинг під міську раду Дніпра, щоб висловити свій протест та запитати у влади, коли спортсмени зможуть почати повноцінні тренування”, – говорить тренер ОлександрБаранов.

Люди, які займаються спортом та тренери вже засиділися вдома. Говорять, що підтримати спортивну форму та залишатися здоровими майже не можливо в домашніх умовах.

“Тренери та власники спортивних залів готові ввести жорсткі заходи карантину. щоб не допустити розповсюдження хвороби. Ми готові пускати певну кількість людей, які будуть в масках, рукавичках та на безпечній відстані один від одного”, – розповідає спортсмен та тренер Яромир Маковійчук.

Крім того, власники залів, не дивлячись на карантин, платять за аренду приміщення. За умов відсутності відвідувачів – це великі борги та фінансові втрати.

“Тому, у вівторок, 12 травня об 11:00 ми запрошуємо спортсменів та тренерів Дніпра під міську раду, щоб нам пояснили, як працювати і вижививати в такихї умовах. Мітинг пройде з дотриманням соціальної дистанції, в засобах індивідуального захисту,” – сказав Олександр Баранов. 

 

Теги: ,