Зміни в лікуванні COVID-19: як тепер працюють дніпровські медики

В Україні змінилися стандарти лікування коронавірусу. Що чекає пацієнтів та медиків, розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська сімейна лікарка Ольга Ломоносова.

З нового року в Україні діють зміни в стандартах лікування коронавірусу. Медики зазначають, що суттєвих відмінностей від попереднього протоколу «Надання медичної допомоги» немає, однак є деякі доповнення. Зокрема, сьогодні пацієнтів із середнім ступенем важкості COVID-19 та наявністю супутніх патологій у легкій формі, які не потребують госпіталізації, рекомендовано лікувати в амбулаторних умовах.

Окрім цього, ПЛР-тестування тепер також можна пройти в центрах первинної медико-санітарної допомоги. Мазок у пацієнтів беруть сімейні медсестри та лікарі.

Ольга Ломоносова пояснює: «Раніше у нас були мобільні бригади, які відвідували пацієнтів вдома або за адресою надання медичної допомоги та брали ці мазки. На сьогодні це покладено на амбулаторно-поліклінічну допомогу: цим займаються медсестри та сімейні лікарі. Та у разі необхідності ПЛР-тест можуть зробити за місцем фактичного проживання пацієнта»

IMG 6307

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Украине введут международное свидетельство, подтверждающее вакцинацию от COVID-19 | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,