Звернення ректора УМСФ  Дмитра Бочарова щодо повідомлення підозри про розтрату 1 млн грн

Розтрата 1 млн грн на ремонті вищого навчального закладу на Дніпропетровщині – ректору та підряднику повідомлено про підозру. Таке повідомлення від дніпропетровської обласної прокуратури. 

Свою позицію на Відкритому щодо справи висловив ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров, який наразі тимчасово відсторонений від своїх обов’язків.

Також на пресконференцію для підтримки завітали декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин УМСФ Вікторія Даценко та голова студради факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин  УМСФ Марина Ковальчук. 

Звернення ректора УМСФ  Дмитра Бочарова щодо повідомлення підозри про розтрату 1 млн грн - рис. 1

«За процесуального керівництва Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра ректору одного з навчальних закладів та керівнику підрядного підприємства повідомлено про підозру за фактами привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 млн грн. Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт. Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 млн грн збитків державі», – таке повідомлення було опубліковано 14 червня  на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.

Свою позицію щодо справи висловив ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров, який наразі тимчасово відсторонений від своїх обов’язків:

«Капітальний ремонт корпусу №2 закуповувався на публічних торгах (тендер) з ціною, яку ви готові заплатити, характеристикою самих робіт та вимог до результату роботи. Далі починається аукціон, на якому виграє переможець з найбільш низькою ціною. Саме так ми з підрядником й уклали угоду. Сума була сплачена за виконані роботи саме така, яку визначили на торгах. Ще більше мене дивує ситуація з тим, що нібито гроші ці з’явилися чи то привласнені, чи то  розтрачені я так і не зрозумів, якщо претензій до якості ремонту робіт ані у слідства, ані у прокуратури немає. Вони виконані у повному обсязі. Звідки взявся цей 1 млн, про який йдеться – я не розумію. Я не можу розкривати інформацію через слідчі дії, але питань набагато більше ніж відповідей. Чому слідчі та прокурори, ЗМІ ігнорують  той факт, що ремонт корпусу було здійснено не за кошти держави чи міністерства, а за наші власні кошти Університету митної справи та фінансів», – пояснює Дмитро Бочаров.

Дмитро Бочаров

Дмитро Бочаров

Підтримати Дмитра Бочарова також вирішили колеги: декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин УМСФ Вікторія Даценко та голова студради факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин  УМСФ Марина Ковальчук.

Марина Ковальчук

Марина Ковальчук

Вікторія Даценко

Вікторія Даценко

Наразі йде судова тяганина. А студенти УМСФ, тим часом, записують відеоролик задля підтримки Дмитра Бочарова з хештегом #довірадоректора

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: