23-разовий рекордсмен України по складанню кубіка Рубіка з Дніпра збирається побити черговий рекорд | Відкритий

23-разовий рекордсмен України по складанню кубіка Рубіка з Дніпра збирається побити черговий рекорд

Сьогодні у прес-центрі Відкритий чемпіон Європи по офіційним дисциплінам, 23-разовий рекордсмен України по складанню кубіка Рубіка Олександр Іванчак розповів про свої плани на майбутнє.

«Є такий вид спорту, як збір кубіка Рубіка на швидкість, у рамках якого запроваджено 18 дисциплін. Серед них: збірка однією рукою, збірка всліпу, збірка на кількість ходів, збірка ногами. Сьогодні рекорд України 21 хід, тобто, з розібраного положення потрібно зібрати кубік Рубіка за 21 хід. Під час збірки всліпу дається приблизно 15 секунд, щоб гравець запам’ятав положення, і з закритими очима зібрав кубік приблизно за 250 ходів», — розповідає спортсмен.
По словам Олександра Іванчака, з кожним роком все більше людей починають захоплюватися кубіком Рубіка та бити рекорди. Отже, логічно, що в рамках нового виду спорту проводяться чемпіонати світу та Європи.


Олександра почав цікавитися кубіком Рубіка ще в старших класах – 5 років тому. За цей час хлопець встиг 23 рази побити встановлені рекорди і, навіть, зайняв друге місце на чемпіонаті Європи.


Сьогодні рекорд Олександра – збірка кубіка Рубіка всліпу за 22 секунди, враховуючи час на запам’ятовування.
«Зараз готуюся до чергового чемпіонату України, де збираюся побити рекорд, зібравши 20 кубіків Рубіка всліпу протягом години. Що стосується планів на далеке майбутнє, то маю за мету побити світовий рекорд», — сказав Олександр Іванчак.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі пройде бал для людей з інвалідністю.

Теги:

Оцените этот материал: