50 молодих людей обрали для стажування в Дніпропетровській ОДА

50 молодих людей з Дніпропетровщини обрали для стажування в облдержадміністрації. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіли перший заступник голови правління Молодіжної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Дмитро Твердохліб та керівник громадської організації «Агенція демократичних ініціатив» Генріх Матухно.

2 квітня стартує програма онлайн-стажування молоді «Державники». Метою програми є підвищення рівня обізнаності молоді щодо особливостей функціонування системи органів влади та їх взаємодії з інститутами громадянського суспільства, а також набуття компетенцій щодо правильного використання механізмів участі громадян у публічному управлінні.

«Програма складається з двох компонентів, які передбачають проходження навчально-підготовчого циклу та безпосередню фазу стажування на базі Управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації. Також в рамках проєкту буде здійснено 2 зустрічі в форматі офлайн, які передбачають знайомство з працівниками Управління та екскурсію в стінах Дніпропетровської облдержадміністрації», — пояснив Генріх Матухно.

«Ми обрали 50 молодих людей, віком від 16 до 35 років, хоча заявок було близько 150-ти. Перевага була віддана  студентам вишів, учням коледжів і технікумів. За результатами проходження програми учасники отримають сертифікати», — розказав Дмитро Твердохліб.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Нове COVID-відділення облаштовують в обласній дитячій лікарні у Дніпрі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,