Нове COVID-відділення облаштовують в обласній дитячій лікарні у Дніпрі

Нове COVID-відділення облаштовують в обласній дитячій лікарні у Дніпрі. Про COVID–19 у дітей та постковідний синдром в інтерв`ю Відкритому розказав завідуючий приймальним віддіденням Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, лікар-педіатр Ігор Майденко.

В обласній дитячій лікарні на Космічній готують окреме відділення та персонал, де прийматимуть дітей з підтвердженим ПЦР-тестом, якім буде необхідна хірургічна допомога.

«З вересня 2020 року на Дніпропетровщині кожен тиждень виявляють дитину з постковідним синдромом, який може виникнути навіть після безсимптомного перебігу коронавірусної хвороби. В більшості випадків ці діти потребують госпіталізації, хоча їх приводять до вузьконаправлених спеціалістів. Для підтвердження синдрому, дитині роблять тест на імуноглобуліни класу G. За останній тиждень у Дніпропетровській області збільшилась кількість захворювань дітей на пневмонію. Спочатку симптоми не відрізняються від звичайного ОРВІ, однак через тиждень температура збільшується, дитина стає «в’ялою». Варто завжди бути пильними до дітей і у разі виявлення ознак хвороби, одразу звертатися в лікарню», — розказав Ігор Майденко.

Також лікар спростував міфи, які з’являються навколо захворювань дітей на COVID–19.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Через 3 місяці відкриється ринок землі: що варто знати

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,