Активісти Дніпра розповіли, коли відбуваються безкоштовні акції стерилізації безпритульних тварин

Про те, чим займається товариство захисту тварин у Дніпрі, у прес-центрі Відкритого розповіли голова правління Дніпровської міської громадської організації «Вірність» Маріанна Мірошніченко та ветеринар Оксана Перетятько.

За словами Маріани Мирошніченко, однією з найголовніших задач організації «Вірність» є розв’язання проблеми скорочення чисельності бездомних тварин гуманними методами.

«Стерилізація — це процес, який може контролювати кількість бездомних тварин. Процедура проводиться за новою методикою малої інвазивної операції, тому вже на наступний день тварина повертається до повноцінного життя. Ті люди, які хочуть і можуть доглядати за бездомними тваринами, повинні у першу чергу провести їм паразитарну обробку і вже потім стерилізацію», — доповнила ветеринарна лікарка Оксана Перетятько.

Активісти Дніпра розповіли, коли відбуваються безкоштовні акції стерилізації безпритульних тварин - рис. 1

Голова правління Дніпровської міської громадської організації захисту тварин розповіла, що організація «Вірність» два рази на рік проводить акцію з безкоштовної стерилізації безпритульних тварин: восени та навесні.

 

«Нашій організації вже десять років. Завдяки підтримці всіх небайдужих жителів нашого міста ми домоглися створення КП Зооконтроль. На сьогодні це одна з найкращих організацій роботи з тваринами в Україні. Ми співпрацюємо з багатьма ветеринарними клініками, які надають нам знижки для бездомних тварин», —  доповнила Маріанна Мірошніченко.

Раніше ми розповідали, що експерти з Дніпра пояснили, чому курс долара падає, а ціни на квартири ростуть

Теги: