Активістки з Дніпра створили соціальну онлайн-платформу для молоді

Громадські активістки з Дніпра створили онлайн-платформу для молоді S-platform для реалізації соціальних проєктів. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіли співзасновниці та громадські активістки Наталія Пиво та Ольга Орєхова.

«Наразі S-platform (social) створена в розрізі Дніпропетровського регіону задля обміну досвідом активної молоді та людей, що реалізують або хочуть реалізувати соціальні проєкти. Зрештою це буде всеукраїнська соціальна платформа, де будуть відео-історії успішних реалізацій та поразок соціальних проєктів, анонсування ідей, які в процесі розробки і до яких можна долучитися», — розповідає Наталія Пиво.

Формат спілкування на соціальній платформі — онлайн зустрічі, вебінари з цікавими людьми, що вміють донести корисності на різні теми: як створити ГО, що таке проєктна діяльність, залучення, волонтерство та інше.

«Ми вже реалізовували соціальні проєкти на Дніпропетровщині — Академію молодіжного лідерства в Новоолександрівській громаді, воркшоп з урбаністики. Закінчили навчання за програмами «Молодь змінить Україну» та «Давай зміни». Сьогодні ми шукаємо партнерів, волонтерів, активну молодь і запрошуємо всіх небайдужих долучатись до фейсбук-сторінки S-platform задля втілення корисних змін та реалізації нових соціальних проєктів», — пояснює Ольга Орєхова.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,