Актор з Дніпра Олег Шульга розказав про зйомки з оскароносним режисером

Про зйомки в художньому фільмі «Кремінь» про знаменитого тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленко з Дніпра в інтерв’ю Відкритому розказав актор українського театру та кіно Олег Шульга.

Олег Шульга з 1993 по 2018 роки працював актором Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо». У 2014 – 2015 роках — учасник АТО. Нещодавно він отримав головну роль в повнометражному художньому фільмі «Кремінь» про знаменитого українського тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленко, якого в світі знають як Medal Maker.

«Це кіно — новий рівень. Скоро будуть зйомки за кордоном і там я буду єдиний українець, це буде випробування. Після кастингу мені поставили головну умову – покращити англійську – і я погодився. Робота актора – це постійний рух і навчання чомусь новому. Цікаво співпрацювати з режисером – легендарним Вінсентом Вордом, фільм якого «Куди приводять мрії» з Робіном Вільямсом, отримав оскар», — розказав Олег Шульга.

Також говорили про українське кіно та акторську кар’єру.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Що буде на місці історичного кургану в Новоолександрівці?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,