Альтернатива літнім таборам: як проводять канікули скаути Дніпра

Більшість пришкільних таборів так і не розпочали свою роботу через карантин, та для більшості дітей більш цікавою альтернативою став пластовий рух. Пластунами називаються українські скаути. Протягом літа вони влаштовують краєзнавчі мандрівки та проводять канікули не тільки весело, а й корисно.

Розповіла про це в пресцентрі Відкритого виховниця скаутської організації «ПЛАСТ.Дніпро» Рада Лісніченко. 

Як весело та корисно провести канікули знають скаути Дніпра. Протягом літа, на вихідних, вони вирушають у краєзнавчі мандрівки. Цього року вже встигли побувати на розкопках Новоалександрівського кургану, поспілкуватися з археологами та на практиці засвоїти правила поводження на воді.

«Оскільки ми в Дніпрі, було б дивно, якби ми не любили нашу річку. Ми розвиваємо напрям морського пластування. У нас є сапи, у нас є байдарки. Задіяні вони весь час роботи табору. Діти діляться на групи і ми з ними вирушаємо Дніпром. І тут мова не просто про покататися. Ми вчимо робити це правильно, з угляду на будь-які ситуації та умови», — розповідає Рада Лісніченко.

DSC 0597

Обов’язковим пунктом у програмі для пластунів є вечірня ватра. На ній вони збираються навколо багаття та багато співають.

Влаштовували подорожі дніпровські скаути навіть попри непогоду. Кажуть, що на такий випадок розробили так звану дощову програму. Тож каталися на сапах і ходили до лісу, не дивлячись на погодні умови.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Первое интервью с ректором ДНУ Сергеем Оковитым: о высшем образовании в Днепре | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,