Вперше у Дніпровському цирку відбудеться виставка малюнків дітей з аутизмом

У Дніпрі відбудеться виставка робіт інклюзивного мистецтва дітей з аутизмом. Про проєкт «AUталанти – митціUA» у пресцентрі Відкритого розповіла голова ГО «Яскрава країна» та керівниця проєкту Ольга Обласова.

IMG 20210906 162926

З липня у Дніпрі реалізується культурно інклюзивний проєкт, який направлений на виявлення талановитих художників серед людей з аутизмом, які мають потяг до художньої творчості.

Дітям та молоді з аутизмом надали можливість та професійну допомогу, щоб проявити свої художні здібності та таланти, розвивати їх на рівні з іншим дітьми. Для учасників з Дніпра в рамках проєкту відбулись серії мистецьких студій від художників-педагогів та психологів в знакових культурних місцях Дніпра.

«Ми запрошуємо дніпрян та гостей міста на Всеукраїнську художню виставку робіт митців з аутизмом, яка відбудеться 10 вересня о 18:00 в приміщенні Дніпровського цирку. Далі ми плануємо шукати можливість продовжувати цей проєкт, оскільки побачили позитивні зміни в емоційному та фізичному стані дітей з аутизмом. Також пізніше анонсуємо аукціон з продажу робіт, які створили діти під час мистецьких студій», — розповіла Ольга Обласова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Работы в разгаре: как продвигается реконструкция бульвара Кучеревского в Днепре.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,