Артисти з Дніпра розповіли про свій досвід у еротичних реаліті-шоу

У гості до медіа-центру телеканалу «Відкритий» завітали багаторазові переможці України з еротичних шоу Містер Страйк та Леді Беатріс (вони ж — Олексій і Ксенія Суровцеви). Артисти розповіли нашим глядачам про свій досвід участі в вищезгаданих проектах, а також поділилися планами на майбутнє.

Пара називає участь в шоу подібного плану «страшним випробуванням», та разом з тим зазначають, що головне в шоу — з’ясувати, наскільки сильними є почуття один до одного під час складних ситуацій.

DSC 0283 1
«Головним слоганом останнього проекту, де ми брали участь є «Хочеш перевірити партнера — вирушай разом з ним у подорож!» Такі випробування здебільшого орієнтовані на кмітливість і витривалість, часто не треба зважати на силу. Треба отримувати кайф від процесу», — кажуть Олексій і Ксенія.

За їхніми словами, їм довелось пройти доволі важкі квести: наприклад, якщо людина дає невірну відповідь на питання, чоловіків кидають на землю в процесі боротьби, а жінкам виливають на голову відро з тухлою рибою.  В таких шоу, як зазначають артисти, основний акцент робиться також на стресову стійкість учасників та їхню готовність разом проходити випробування і перемагати.

DSC 0291

Окрім цього. Олексій і Ксенія займаються театральними постановками, як дуетом, так і соло: за минулі роки вони встигли об’їздити багато країн світу. Зокрема, Казахстан, Китай, Молдову, Грузію, Вірменію та Ізраїль. Вони кажуть: різна аудиторія по-різному сприймає їхню творчість, однак здебільшого глядачам все рівно, що вони дивляться. Особливо вони стикнулися з цим під час гастролей в Китаї.

Наостанок вони розповіли про свої плани на майбутнє: вони хочуть об’їздити зі своїми спектаклями всю Україну, а також поїхати в ті країни, де ще досі не побували. За словами Олексія, він дуже хоче потрапити до Єгипету.

DSC 0293

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про Міжнародний день обіймів.

Теги: