Як карантин змінив роботу молодіжних центрів Дніпра

Молодіжний центр «Кузня української інтелігенції», який відкрився на базі гуртожитку Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, сподівається реалізувати нові проєкти по закінченню карантину. Про це у пресцентрі телеканалу «Відкритий» розповів керівник молодіжного простору Віктор Бородін.

Кузня української інтелігенції — одне з небагатьох місць в Дніпрі, яке створили молоді ентузіасти для себе та своїх однолітків. Це платформа для реалізації соціальних, культурних, освітніх проєктів.

«За майже три роки нашої діяльності, ми провели безліч заходів. Від поетичних читань до міні концертів. Хоча починалося все з бажання створити невеличкий простір для студентів універу,» — розповідає Віктор.

DSC 0088

Для потреб студентів виділили приміщення в гуртожитку історичного факультету. Молоді люди власними силами та за підтримки керівництва навчального закладу, зробили там ремонт та облаштували усе, щоб було затишно та комфортно кожному, хто потрапить до Кузні.

«Сьогодні ми маємо бібліотеку. Книжки нам люб’язно надають видавництва. У нас є як наукова, так і художня література. Ми проводимо круглі столи, волонтерську роботу та залучаємо підростаюче покоління до розвитку культури в Дніпрі,» — говорить Віктор Бородін.

Під час карантину активностей не проводили. Студенти здебільшого поїхали додому. Проте, як тільки карантинні обмеження буде знято, дніпряни зможуть відвідати Кузню української інтелігенції та стати учасниками цікавих проєктів. Серед яких концерт класичної музики від студентів консерваторії та багато іншого. Вхід до молодіжного центру безкоштовний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Днепре открылась часть детских садиков: что нужно знать родителям 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,