Безпека на воді: на Дніпропетровщині з початку літа потонули 20 чоловік

Триває сезон купання в річках та на морі, виїздів на пікніки й у походи. За безтурботним проведенням часу ховається друга сторона медалі — небезпека. Як відпочивати з розумом, розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янської міськради Володимир Байдуж у пресцентрі телеканалу «Відкритий» . 

Число пожеж через необережне поводження з вогнем збільшується з кожним роком. З початку 2020-го в Україні з цієї причини загинуло більше 700 людей. Недбайливе ставлення до навколишнього середовища, у першу чергу, впливає на такий сумний показник. Кожна залишена на природі скляна пляшка може стати причиною загоряння: сонячні промені потрапляють на скло, що стає збудником пожежі. Статистика нещасних випадків на воді теж не тішить. Тільки на Дніпропетровщині, з 1 червня цього року, потонуло майже 20 осіб. Причини різні. Найрозповсюдженіші з них: порушення правил поведінки на воді, купання в необладнаних місцях і в нетверезому стані.

«Громадянам нашої області і країни варто бути більш соціально-відповідальними. Якщо все ж таки людина стала свідком або учасником нещасного випадку, найперше правило — не панікувати! Одразу телефонуйте до рятувальних служб і швидкої допомоги», — запевняє Володимир Байдуж.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В свой день рождения: в Днепре утонул семилетний мальчик | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,