Причина пограбувань — неякісні замки з супермаркету, — експерт безпеки з Дніпра

Як захистити майно та які гаджети допоможуть посилити безпеку? Про найновіші методи пограбувань у пресцентрі Відкритого розповів засновник Центру безпеки ЗАМОК.УКР Сергій Ковалевський.

«Я більше 10 років займаюсь темою безпеки і бачив різні методи пограбувань. Головна моя порада — не купуйте замки у будівельних супермаркетах, оскільки там вони зазвичай низької якості та низької безпеки. Наприклад, ось – китайський замок з такого супермаркету. З першого погляду — звичайний, однак його дуже просто відкрити таким гачком, який продається усюди. Злочинець може зайти в такий будинок, взяти що потрібно, а потім вийти і навіть закрити. Після цього люди дивуються, бо речі пропали, а наче все зачинено. Я знаю такі непоодинокі випадки», — розповів Сергій Ковалевський.

IMG 20210909 202127 869

Щоб отримати дійсно надійний захист, варто звертатись до професіоналів та інвестувати гроші в якісні замки, які будуть надійно захищати десятки років.

Більше про безпеку та гаджети, які допомагають посилити безпеку — у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Работы в разгаре: как продвигается реконструкция бульвара Кучеревского в Днепре.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,