Більшість партій Дніпра не має штату, який працює на сталій основі, — соціологиня Анна Колохіна

Більшість партій Дніпра не має штату, який працює на сталій основі. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла директорка Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна.

Навіть під час виборчих перегонів комунікація з кандидатами та партіями виявилась не достатньо якісною.

«Не дивлячись на те, що багато інформації та контактів про партії та кандидатів є в інтернеті, майже всі вказані номери телефону не відповідають, а листи, відправлені на партійні електронні пошти, залишились без відповіді. Спілкування у мессенджері теж не дало якісного фідбеку», — розповідає Анна Колохіна.

Також говорили про партійну систему.

«Поверхові партійні програми, неявка кандидатів на онлайн дебати, організовані в рамках проєкту «Свідомий вибір до органів місцевого самоврядування». Це все свідчить про те, що партійна система у нас дуже незріла, і навіть зміни в законодавстві, які змушують до партизації політичного життя, створюють певну рамку.  Однак наповнення немає, бо лише за два тижні до початку виборчої кампанії формуються штаби, орендуються офісні приміщення, налагоджуються телефони, винаймаються люди, які мають комунікуювати. Це є проблемою», — говорить Анна Колохіна.

Найрейтинговіші партії не мають штату, який працює на сталій основі. Про це також казали представники громадської організації “Опора”, які на початку виборчої кампанії намагались відшукати офіси політичних партій, але в багатьох випадках, їх не знаходили.

«На цих виборах люди орієнтувались на особистості, але вся партійна система виборів заточена на те, щоб не лише одна людина щось намагалась вирішити, а щоб все робилось гуртом, в команді. Але якісної командної роботи немає, а певні люди (кандидати) лише зібрались під знаменами певної політичної сили.

Також говорили про другий тур виборів міського голови у Дніпрі.

«В усіх партіях дуже слабко представлений економічний блок питань і це хвилює. Бо всі кажуть як витрачати бюджет, але мало хто говорить про наповнення бюджету і звідки брати гроші», — пояснює Анна Колохіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Підприємці Дніпра проти локдауну: ми ще віддаємо борги за оренду

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,