Чи пройдуть у Дніпрі дострокові вибори міського голови та депутатів

Цієї осені у Дніпрі, як і у всій Україні, мають відбутися строкові місцеві вибори. Ймовірність їх переносу на більш пізній час вкрай мала. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів Голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв.

Минулого року представники правлячої Зе-команди запевняли, що місцеві вибори будуть достроковими. Однак, через брак кадрів, вони так і не були призначені. В той же час, у зв`язку з падінням рейтингів діючої влади, у політичних колах почали говорити про можливе відтермінування виборів. Станіслав Жолудєв впевнений, що цього чекати не слід. Адже немає підстав стверджувати, що після осені рейтинги влади підуть вгору.

Також восени відбудуться вибори міського голови Дніпра. Діючий мер Борис Філатов вже заявив, що буде балотуватися на наступний термін. Конкуренцію йому може скласти кандидат, що буде підтриманий провладною політичною силою. Серед ймовірних прізвищ — голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, народний депутат Максим Бужанський.

Про конфігурацію політичних сил у Дніпроській міській та Дніпропетровській обласній радах, на думку Станіслава Жолудєва, говорити поки що зарано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Давид Арахамия заявил, что переноса выборов не будет.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,