Машина автографів, капсула для читання, оживші письменники — у Дніпрі стартує інноваційний фестиваль

На інноваційному фестивалі BookSpace оживуть письменники Дніпра. Про машину автографів, капсулу для читання, мобільний застосунок та програму в інтерв’ю Відкритому розповіла креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

Урочисте відкриття IV BookSpace відбудеться 3 вересня, о 14:00 у павільйоні фокусної теми «Нова близькість», після чого розпочнуться події, що триватимуть до 20:00. 4 вересня заходи проходитимуть з 10:00 до 20:00, 5 вересня – з 10:00 до 19:00. Після завершення подій відбуватиметься вечірня музична програма.

«Вже зараз кожен може встановити собі мобільний застосунок BookSpace, який допоможе легко орієнтуватись в подіях та локація фестивалю. Також, ключові програми фестивалю можна дивитись онлайн на кого фейсбук сторінці. В павільйоні інновацій буде дуже багато цікавих винаходів: капсула для читання, проєкт «Живі письменники Дніпра» покаже та розкаже про найвидатніших письменників нашого міста, завдяки машині автографів можна буде підписати собі листівку автографом одного з відомих українських письменників-класиків. І це лише маленький анонс 150-ти подій, які будуть відбуватись під час трьох днів BookSpace у Дніпрі», — розповіла Юлія Лактіонова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Комісія з пошуку безвісти зниклих працює неповноцінно, — мати колишнього полоненого.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,