Казки баби Гавришихи ІІ: дніпровський казкар друкує продовження відомого фолк-фентезі

Про продовження українського містично-філософського фолк-фентезі «Казки баби Гавришихи» в інтерв’ю Відкритому розповів письменник Олег Гавріш.

«Казки баби ГавришихиІІ» — це продовження вже улюбленої книги про містику та українські традиції дніпровського казкаря Олега Гавріша. За два роки існування першої книжки вже надруковано кілька накладів та автор отримав кілька нагород, в тому числі Державну премію ім. М. Гоголя.

В основу казок покладено народний український фольклор, історії про відьом, чаклунів та інші потойбічні сили. Знайомі з дитинства і нові містичні персонажі, маловідомі українські обряди та ритуали, які герої казок використовують в протистоянні добра зі злом.

«Дякую читачам за визнання, за підтримку, за любов до першої книжки «Казки баби Гавришихи»! Відчувши таке гарне сприйняття, я почав писати продовження і вже готується до виходу друга книжка «Казки баби Гавришихи ІІ»», — розповів Олег Гавріш.

Більше про творче життя автора та його книги у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як говорити з дітьми на складні теми та чим допоможе психолог — психологиня «Пані Патронеса» з Дніпра

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,