Скринька Пандори: експерти з Дніпра назвали плюси і мінуси Закону про референдум

Експерти з Дніпра порівняли новий Закон про референдум зі скринькою Пандори. Про це в інтерв’ю Відкритому розказали голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв та юрист і адвокат Володимир Юрченко.


26 січня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт про всеукраїнський референдум. Документ підтримали 255 депутатів. Уся опозиція, від ЄС до ОПЗЖ – не дала жодного голосу.

«Закон з’явився – на цьому позитивні моменти закінчуються і починається колосальна кількість негативу, який він несе. Я порівнюю це з відкриттям ящику Пандори. А хто і як його використає – будемо дивитися далі», — розказує Станіслав Жолудєв.

«Якщо згадувати місцеві вибори, було дуже багато маніпуляцій, явка – низька. Окрім цього більшість українців не цікавиться тим, що відбувається в країні. Дивлячись на це, я вважаю: не повинна група людей вирішувати питання держави. Це небезпечно у разі проведення референдуму», — розповідає Володимир Юрченко.

Також говорили про те, як Закон можуть використати популісти та проросійські сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі провели фокус-групу, щоб виявити потреби жінок-ветеранок

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,