Кафедра політології ДНУ відзначає 30 років

Про 30-річчя кафедри політології Дніпровського національного університету в інтерв`ю Відкритому розказав завідувач кафедри політології ДНУ ім. Олеся Гончара, доктор політичних наук, професор Олексій Третяк.

З 1991 року однією з перших випускаючих кафедр політології в незалежній Україні стала кафедра ДНУ ім. Олеся Гончара. Її розвиток пов’язаний з процесами інституціоналізації політичної науки в Україні та зміцненням міжнародних контактів.

«Карантинні обмеження трохи змінили траєкторію святкування, однак є бажання викладачів, студентів і випускників гідно відзначити цю ювілейну дату. Формат стандартний: наукові конференції, зустрічі випускників, публікації ювілейних видань, проведення міжнародних зустрічей та комунікаційних заходів. Раніше ми щорічно проводили День спеціальності у квітні-травні в палаці ДНУ. Сподіваємось, що восени цього року ми все ж таки зможемо реалізувати таке святкування офлайн», — розказав Олексій Третяк.
Також говорили про наукову діяльність кафедри та міжнародні проєкти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі створили курси домедичної допомоги за світовими протоколами

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,