Червоний Хрест Дніпропетровщини оновлює склади для надзвичайних ситуацій

Напередодні Міжнародного Дня Червоного Хреста, про діяльність дніпропетровського осередку у прес-центрі Відкритий розповіла голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Лашко.

IMG 0026

«За час збройного конфлікту наша організація реалізувала безліч проектів. Серед них програма по видачі сертифікатів на отримання ліків в аптеках для внутрішньо переміщених осіб, яка тривала 4 місяці. Також ми видавали сертифікати на придбання продуктів харчування. У минулому році ми успішно реалізували проект по підтримці домогосподарств. Сто двадцять домогосподарств Дніпропетровщини, які утримують внутрішньо переміщені особи, демобілізовані воїни, інваліди I та II груп, одинокі літні люди, багатодітні сім’ї та матері, що виховують дітей самі, отримали по 27 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу. Цей проект ми плануємо продовжити у 2019 році», — розповідає Людмила Лашко.

За словами Людмили Петрівни, також Червоний Хрест утримує в Дніпрі кімнати медико-соціальної допомоги та організовує безкоштовне харчування для незахищених верств населення.

«Зараз ми займаємося питанням укомплектування складів для надзвичайних ситуацій. Коли почався конфлікт, ми роздали всі речі першої необхідності. Тож склад дійсно потрібно оновлювати», — говорить Людмила Лашко.

Як додала експерт, у Дніпропетровській області завершується місячник Червоного Хреста. Кожен бажаючий може приєднатися до добрих справ товариства та пожертвувати кошти, одяг, іграшки, продукти харчування, предмети хатнього вжитку, медикаменти та засоби гігієни.
Телефони для довідок: 099 237 03 52, 063 347 72 82, 095 250 11 81.

Раніше ми розповідали, що актори Дніпропетровського театру розповіли про прем’єру нової вистави.

Теги: