Червоний Хрест у Дніпрі: чим займаються волонтери міжнародної організації

Сьогодні, 1-го серпня, у Дніпрі стартувала акція Червоного Хреста «Милосердя», яка продовжиться до 31-го жовтня цього року. Про це у прес-центрі Відкритого розповіла голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Лашко.

Мета заходу — привернути увагу до найменш захищених верств населення. Серед них: поранені на Донбасі, тимчасово переміщені особи, жертви домашнього насилля, хворі на СНІД.

«У межах акції «Милосердя» ми організовуємо збір одягу, взуття, харчів, ліків, які потім роздаємо малозабезпеченим людям», — говорить Людмила Лашко.

Акція є логічним продовженням місячника Червоного Хреста, під час якого вже надали допомогу 6 502 людям. Допомогу, безкоштовні обіди, ліки та одяг роздають у Чечелівському, Новокодацькому та Соборному районах Дніпра.

Крім того, волонтери Червоного Хреста надали матеріальну допомогу сім’ям дітей, які постраждали під час вибуху у Пашеній Балці під Дніпром, що прогримів на початку липня. Один з постраждалих до цього часу знаходиться у лікарні.

«Щоб мінімізувати можливість таких трагічних випадків у навчальних закладах необхідно проводити уроки з мінної безпеки», — вважає Людмила Лашко.

Червоний Хрест у Дніпрі: чим займаються волонтери міжнародної організації - рис. 1

Також представники Червоного Хреста проводять навчання з надання невідкладної медичної допомоги. На сьогодні навчено 3 122 людини, 536 з них отримали відповідні сертифікати.

 

Разом з державними органами, Червоний Хрест організував дві групи швидкого реагування на випадок надзвичайних подій під час масових заходів. Вони діють у Дніпрі та Кривому Розі. Останнім часом несли чергування на таких заходах, як «Гонка націй», концерт MONATIK у Дніпрі, а також будуть присутніми на музичному фестивалі «БеzViz».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Червоний Хрест реалізував проєкт у сфері сільського господарства.

Теги: