Президент Дніпровського банківського союзу Володимир Косюга: до осені гривня буде стабільною

В Україні у зв`язку із карантином погіршилася економічна ситуація. Це — загальносвітова тенденція. Однак до катастрофи ще далеко. Про це в інтервью Відкритому розповів президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга.

Оцінюючи перший рік президентства Володимира Зеленського, президент асоціації відзначив, що значних зсувів вперед не спостерігаємо. Головною проблемою влади є відсутність команди професіоналів.

Економічна криза, яку зараз переживає світ та Україна, почалася не з початком пандемії коронавірусу, а ще восени минулого року. Епідемія лише посилила її. Кризи в умовах ринкової економіки є циклічними.

Зараз курс валюти тримається на рівні 26-27 гривень за один долар США. Така ситуація, ймовірніше за все, збережеться до осені. Різких стрибків курсу не буде.

Також з Володимиром Косюгою обговорили прийнятий парламентом Закон про банки, який у пресі зазвичай називають «антиколомойським».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як малий бізнес Дніпра переживає карантин.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,